Kadriye Abladan En Güzel Yemek Tarifleri sizleri bekliyor. Tüm tarifleri sizler için özenle hazırlayıp yayınlıyorum.

Afiyet Olsun

Hakkımda

Ana Sayfa » Hakkımda

Merhaba. Ben Kadriye, Bu yazıyı yazdığım da 41 yaşında ve iki çocuk annesiyim. Şu anda tarih tam olarak 13/01/2024 10:32 Bu tarihten sonra bu yazıyı okuyorsanız ben biraz daha yaşlanmış 🙂 veya biraz daha olgunlaşmış olarak siteme yemek tariflerini eklemeye devam ediyorum diyebilirim. Kendim Ankara Üniversitesi Çankırı yüksek meslek okulu haberleşme mezunuyum. Şu anda iki + bir (eşim) çocuk yetiştirmeye ve onlara güzel yemekler yapmak için zamanımı harcıyorum.

Yemekler konusunda uzunca bir zaman kafa yordum diyebilirim. Maalesef eşim çok fazla yemek seçiyor ve bu beni deli ediyor. Hayatında en sevdiği yemek patates olduğu için patates ile yapılabilecek tüm tarifleri sanırım denemiş bulunuyorum. Aslında bu siteyi eşimin yönlendirmesiyle açtım diyebilirim. Elimden geldiği kadarıyla sizlere evimde yemek yaparken de çektiğim videoları siteye eklemek istiyorum. Belki sizlere biraz olsun faydam dokunabilir.

Yemek yapmak sanırım bir kadınların en büyük zevki ve en büyük işi diyebilirim. Ama ben bundan asla pişman değilim. Yaptığım yemekler de eşimin ve çocuklarımın yüzündeki mutluluk emin olun tüm ev hanımları için en büyük ödül diyebilirim. Belki bana katılmıyor olabilir ve bu aynı hayattan sıkılabilirsiniz. Yapmanız gereken şey emin olun derin bir nefes almak ve yemeği ne için kimler için yaptığınızı unutmamak olsun..

Bu size Kadriye ablanızdan bir söz olsun.

Keyifli okumalar….

Çok Okunan TariflerSitemizde en çok okunan yemek tarifleri

Pratikyemek.Net | Pratik yemek tarifleri | Tamamı denenmiş muhteşem tarifler | Enfes tarifler | ©

Tüm Hakları Saklıdır - 2020